Zajęcia artystyczne dzieci [FOTO]

  • 21 grudnia 2021, 17:13
  • Anna Karolkiewicz
Zajęcia artystyczne dzieci [FOTO]
Od pół roku, w Łukowskim Ośrodku Kultury działa artystycznie grupa dziecięca. Przedział wiekowy to od ok. 5 lat do 7(z małymi wyjątkami ;-) ). 

Dziesięcioosobowa grupa, raz w tygodniu spotyka się z opiekunką- Anną Karolkiewicz, na jedną godzinę zegarową. Ale cóż to jest za godzina! Przede wszystkim to energią twórczą dzieciaki rozsadzają Galerię PROwizorium! Niepohamowana moc twórcza przekłada się na niczym nieskrępowany proces, owocem którego są fantastyczne prace. Mali/Wielcy Artyści potrzebują jedynie sprzyjających warunków, materiałów plastycznych i odrobiny  inspiracji, a reszta dzieje się niejako „sama”.

Tematy bywają różne, inspiracje słynnymi ( i mniej znanymi) artystami również się sprawdzają. Dzieci chętnie podejmują każde wyzwanie, a efekty ich wysiłków twórczych będzie można w pełnej krasie podziwiać w czerwcu we wspomnianej Galerii PROwizorium. 

Planujemy wspólnie wystawę na Dzień Dziecka, z obiecaną „TONĄ” CUKIERKÓW.

Już teraz zapraszamy, ale będziemy się przypominać. Dorzucamy kilka zdjęć, nie możemy jednak zdradzić wszystkich sekretów. Część prac niech pozostanie niespodzianką ;-)
 

Anna Karolkiewicz

Zdjęcia (91)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ja
ja 22 grudnia 2021, 08:08
fany pomysł, fajne zajęcia, i fajna pani instruktor

Pozostałe