Niedziela z teatrem: Król Maciuś [FOTO]

  • 12 stycznia 2022, 08:18
  • Tomasz Kanadys
Niedziela z teatrem: Król Maciuś [FOTO]
W niedzielę 9 stycznia 2022 roku w Łukowskim Ośrodku Kultury odbył się spektakl teatralny dla dzieci pt. „Król Maciuś”.

Na łukowskiej scenie wystąpiła Grupa O! Teatr z Jaworzna. To jedyny projekt w Polsce, który łączy elementy komediowo-kabaretowe z lalkowym teatrem dla dzieci.

„Król Maciuś” to spektakl opowiadający historię małego chłopca, który w wieku 10 lat musiał stanąć na czele swojego królestwa w bardzo odpowiedzialnej roli króla. W czasie bajki dzieci przekonały się, że dorosłość nie jest taka beztroska jak nam się wydaje. Wcale nie można robić czego się tylko chce, a już na pewno nie jest tak, że nikogo nie trzeba pytać o zdanie. Trzeba pamiętać, że wszystko co robimy, niesie za sobą jakieś konsekwencje także dla innych. W trakcie przedstawienia było mnóstwo wspaniałej zabawy, humoru i wspólnego działania, bo jak się okazało wspólnymi siłami można zdziałać naprawdę wiele.

Wydarzenie to odbyło się w ramach cyklu „Niedziela z teatrem”.

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (15)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe