Tragiczna śmierć Przemysława Gąsiorowicza, lubelskiego aktora współpracującego z ŁOK

  • 10 stycznia 2022, 19:23
  • Tomasz Kanadys
Tragiczna śmierć Przemysława Gąsiorowicza, lubelskiego aktora współpracującego…
Z głębokim smutkiem informujemy, że w wieku 43 lat w sobotę 8 stycznia 2022 roku zginął w wypadku samochodowym aktor Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie Przemysław Gąsiorowicz.

Artysta od wielu lat współpracował z Łukowskim Ośrodkiem Kultury, prowadząc warsztaty recytatorskie a także prezentował swoje monodramy łukowskiej publiczności. Kilka dni temu zapraszałeś nas do swojego teatru na premierę monodramu „Opowieść o naszym wniebowstąpieniu”. Jakże symbolicznie to brzmi w obliczu Twojej śmierci. Nigdy nie jesteśmy gotowi na taki scenariusz... Byłeś świetnym aktorem i nie mniej cudownym człowiekiem... taki pozostaniesz w naszej pamięci. Jesteśmy dumni, że mieliśmy możliwość z Tobą współpracować. Spoczywaj w pokoju [*]

Zdjęcie z ostatniego występu Przemysława Gąsiorowicza w Łukowskim Ośrodku Kultury, 7 listopada 2021.

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe