Świąteczne sukcesy Zuzanny Bochman z Fabryki Piosenki ŁOK

  • 12 stycznia 2022, 08:32
  • Tomasz Kanadys
Świąteczne sukcesy Zuzanny Bochman z Fabryki Piosenki ŁOK
Miło nam poinformować o kolejnych sukcesach Zuzanny Bochman.

Wokalistka Łukowskiego Ośrodka Kultury zajęła I miejsce w II Międzynarodowym Konkursie Kolęd i Piosenki Świątecznej Warszawa 2021. Zuzia startowała w kategorii wiekowej 9-13 lat. Organizatorem była Fundacja „Diamentowy Głos”.

Zuzanna została także Laureatką I stopnia w XXI Międzynarodowym Konkursie Digi-Talenty Święta 2021 w kategorii wiekowej 12-14 lat. Ponadto została też Finalistką V Jubileuszowego Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Świątecznej i Zimowej „Hu, Hu, Ha!” Warszawa 2021 oraz X Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Piosenek Bożonarodzeniowych Starachowice 2022. Finał tego drugiego konkursu już w sobotę 15 stycznia.

Serdecznie gratulujemy Zuzannie i życzymy kolejnych wspaniałych sukcesów w nowym roku!!!

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe