Zajęcia plastyczne dzieci 8-12 lat [FOTO]

  • 13 stycznia 2022, 18:59
  • Ewelina Szałkiewicz
Zajęcia plastyczne dzieci 8-12 lat [FOTO]
W Łukowskim Ośrodku Kultury działa grupa artystyczna dzieci w wieku 8-12 lat.

Zajęcia odbywają się w każdą środę od godz. 16:00 do 17:00. Łącznie na zajęcia uczęszcza 10 osób. Zajęcia prowadzone są przez instruktor Ewelinę Szałkiewicz.

Dzieci uczestniczące na zajęciach rozwijają swoje zainteresowania plastyczne oraz mile i kreatywnie spędzają czas. Panująca atmosfera przyjaznej, twórczej pracy sprzyja powstawaniu więzi w grupie, wyzwala u dzieci radość tworzenia i wiarę we własne uzdolnienia.

Tematyka zajęć jest różnorodna, często inspirowana dziełami artystów, różnorodnymi  motywami twórczymi oraz aktualnymi zainteresowaniami dzieci. Uczestnicy zajęć mają możliwość poznania lub rozwijania wielu technik plastycznych. Tworzą dzięki temu wspaniałe dzieła.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zajęć plastycznych.

Ewelina Szałkiewicz

Zdjęcia (38)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe