Zimowy koncert rodzinny [FOTO]

  • 16 stycznia 2022, 18:49
  • Michał Żurawski
Zimowy koncert rodzinny [FOTO]
I niech ktoś teraz powie, że w Łukowie brakuje muzycznych talentów. Popisowy koncert uczniów Antoniego Fartushnego i Mariusza Gajdy dowiódł wszystkim, że potencjał jest w młodych.

Na sali widowiskowej ŁOK niedzielny wieczór upłynął pod znakiem instrumentów dętych. Podopieczni Antoniego Fartushnego i Mariusza Gajdy pokazali szerokiej publiczności co potrafią -  a trzeba przyznać, potrafią wiele. Zobaczcie zdjęcia z "Zimowego koncertu rodzinnego".

Antonio Fartushnyi to znany już szerokiej publiczności trębacz i puzonista, działający w naszym ośrodku już od lat. Jest znakomitym instruktorem gry na instrumentach dętych. Jest założycielem i liderem naszego zespołu Ł'OKej Band.

Mariusz Gajda w murach Łukowskiego Ośrodka Kultury uczy m.in. gry na saksofonie. Sam natomiast od dłuższego czasu występuje w Ł'OKej Bandzie.

Michał Żurawski

Zdjęcia (71)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe