Niedziela z teatrem: „Śmieciaki ratują świat” /20 lutego 2022

  • 23 stycznia 2022, 19:00
  • Tomasz Kanadys
Niedziela z teatrem: „Śmieciaki ratują świat” /20 lutego 2022
Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na interaktywny spektakl teatralny pt. „Śmieciaki ratują świat” w wykonaniu Teatru Tak. Będzie to spektakl ekologiczny z elementami języka angielskiego.

Przedstawienie odbędzie się w niedzielę 20 lutego 2022 roku o godz. 16:00 w sali widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury.

„Śmieciaki ratują świat” to kolejny spektakl na łukowskiej scenie z cyklu „Niedziela z teatrem”. Poruszy w sposób przystępny dla wyobraźni dziecka, ważny i jakże aktualny temat dotyczący sytuacji naszej planety. Akcja dzieje się w niedalekiej przyszłości, w której na świecie żyją już tylko tytułowe Śmieciaki. Od nich dzieci dowiadują się jak świat wyglądał kiedyś, dlaczego wszystko się zepsuło i co zrobić, żeby go naprawić. Śmieciaki zastosują w praktyce pojęcie recyclingu oraz segregacji śmieci według najnowszych zasad. Widownia zda więc egzamin z segregowania śmieci! Podpowiedzą również dzieciom jak swoim postępowaniem mogą każdego dnia zostać eko-bohaterami. Na scenie wystąpi także recyklingowa orkiestra, w której udział wezmą najmłodsi widzowie. Wszyscy uczestnicy będą mogli też wziąć udział w Eko-Paradzie! Dodatkowo cały wytęp podszyty jest przebojowymi piosenkami oraz humorem.
Bilety na spektakl „Śmieciaki ratują świat” w cenie 20 zł do nabycia są w kasie Kina Łuków oraz on-line TUTAJ.

Ilość miejsc ograniczona!

Serdecznie zapraszamy!!!

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe