Niedziela z teatrem: Pani Podróżalska [FOTO]

  • 23 stycznia 2022, 18:40
  • Tomasz Kanadys
Niedziela z teatrem: Pani Podróżalska [FOTO]
W niedzielę 23 stycznia 2022 roku na scenie Łukowskiego Ośrodka Kultury odbył się kolejny spektakl teatralny dla dzieci. Tym razem była to „Pani Podróżalska” w wykonaniu Agencji Infinitum z Lublina.

Było to niezapomnianych i przezabawnych 60 minut dookoła świata z tytułową Panią Podróżalską. Familijny spektakl ukazał zwyczaje i tradycje karnawału w Polsce oraz na świecie. Ekscentryczna i zabawna globtroterka Pani Podróżalska zabrała dzieci w pełną humoru i przygód drogę poprzez różne kraje świata, ukazując zróżnicowanie kulturowe, ucząc tolerancji i rozbudzając ciekawość. Wszystko to w czasie swojej wędrówki po kuli ziemskiej odpowiedziała Pani Podróżalska wciągając dzieci w zabawę, której towarzyszyły występy taneczne z czterech stron świata oraz konkursy na scenie.
Wydarzenie to odbyło się w ramach cyklu „Niedziela z teatrem”.
Już teraz zapraszamy na kolejny spektakl dla najmłodszych widzów. W niedzielę 20 lutego 2022 roku w ŁOK wystąpi Teatr Tak w ekologicznym przedstawieniu „Śmieciaki ratują świat”. Więcej informacji TUTAJ

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (37)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe