Wernisaż wystawy fotografii Artura Rychty w Galerii PROwizorium/ 17 kwietnia - 4 maja

  • 19 kwietnia 2018, 13:54 (aktualizacja 11 lipca 2019, 14:01)
  • Anna Karolkiewicz
Wernisaż wystawy fotografii Artura Rychty w Galerii PROwizorium/ 17 kwietnia…
Czy mając lat 16 potrafimy dostrzec piękno w rzeczach prostych?

Ci wrażliwi potrafią. Przykład postrzegania przez obiektyw młodego fotografa znajdziemy w galerii PROwizorium. Wystawa Artura Rychty napawa nadzieją, już młodzi ludzie nie potrzebują perspektywy lat żeby docenić piękno prostoty. Przy wsparciu młodych rodziców rośnie nam kolejna artystyczna chluba łukowska. To jeszcze poszukujący swojej drogi fotograf, ale już teraz próby Artura zachwycają.

17 kwietnia 2018 roku miał miejsce jego pierwszy wernisaż na, którym zgromadzeni mieli okazję nie tylko obejrzeć dorobek fotograficzny Artura, ale i usłyszeć jego zdanie na temat własnych poczynań artystycznych. Wystawę otwierał dyrektor Łukowskiego Ośrodka Kultury, który tradycyjnie przeprowadził oficjalny wywiad z młodym twórcą. Artur ten "egzamin ze sztuki" zdał śpiewająco.

Wystawę można oglądać do 4 maja 2018 roku w Galerii PROwizorium Łukowskiego Ośrodka Kultury.

Anna Karolkiewicz

Zdjęcia (37)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe