Niedziela z teatrem: Kłamstwa Kozy /13 marca 2022

  • 21 lutego 2022, 10:00
  • Tomasz Kanadys
Niedziela z teatrem: Kłamstwa Kozy /13 marca 2022
Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na spektakl teatralny pt. „Kłamstwa Kozy” w wykonaniu Teatru Lalek „Pinokio” z Nowego Sącza.

Jest to największy w Polsce objazdowy Teatr Lalkowy. Przedstawienie odbędzie się w niedzielę 13 marca 2022 roku o godzinie 16:00 w sali widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury.

„Kłamstwa Kozy” to kolejny spektakl na łukowskiej scenie z cyklu „Niedziela z teatrem”. Spektakl w sposób humorystyczny ukazuje, że kłamstwo ma krótkie nogi, a w życiu nie należy oszukiwać i żerować na cudzej dobroci. Sierotka Paulinka poszukuje pracy i miejsca dla siebie, trafia do domu gospodyni, gdzie ma zaopiekować się podstępną Kozą. Kozucha okłamuje gospodynię, przez co dziewczyna musi szukać nowej pracy, jednak oszustwo szybko wychodzi na jaw i sama Koza zostaje wypędzona. Idzie do lasu, gdzie siłą zajmuje dom lisa, zrozpaczone zwierze prosi o pomoc swoich leśnych sąsiadów. Czy ktoś pokaże kozie gdzie jest jej miejsce? Jak potoczą się dalsze losy Paulinki? Przekonacie się sami przychodząc na przedstawienie do Łukowskiego Ośrodka Kultury.

Dodatkową atrakcją po występie będzie możliwość zrobienia sobie zdjęcia przez każde dziecko z gigantycznym Smerfem!

Bilety na spektakl teatralny „Kłamstwa Kozy” w cenie 25 zł do nabycia są w kasie Kina Łuków oraz on-line. TUTAJ

Ilość miejsc ograniczona!

Serdecznie zapraszamy!!!

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe