Monodram Kacpra Siwiaka z ŁOK na Międzynarodowym Dniu Teatru w Ulanie-Majoracie

  • 22.04.2018, 18:45 (aktualizacja 09.05.2018 13:55)
  • Sławomir Żyłka
Monodram Kacpra Siwiaka z ŁOK na Międzynarodowym Dniu Teatru w Ulanie-Majoracie
W sobotnie popołudnie 7 kwietnia 2018 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Ulanie-Majoracie odbyło się już po raz drugi wydarzenie teatralne z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru.

Święto teatru jest to znakomita okazja do pierwszego kontaktu z widzami spektakli przygotowywanych przez zespoły i młodych twórców teatru.

Na scenie wystąpiły teatry z Łukowa, Radzynia Podlaskiego oraz Ulanu-Majorat. Łuków reprezentował Kacer Siwiak z Teatru Poezji Łukowskiego Ośrodka Kultury w monodramie „Lekcja Muzyki”. Kacper opowiedział bardzo sugestywnie o rozterkach dorastającego chłopca, o buntach i niepokojach, o niesprawiedliwości dorosłych i poczuciu krzywdy. Chociaż napięcie w sztuce rośnie i zmierza do rozstania bohatera z okrutnym światem, to historia kończy się dobrze :)

Sławomir Żyłka

Zdjęcia (17)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe