m2 Sztuki – ogólnopolska wystawa sztuki w ŁOKu [FOTO] [WIDEO]

  • 18 lutego 2022, 11:49
  • Anna Karolkiewicz
m2 Sztuki – ogólnopolska wystawa sztuki w ŁOKu [FOTO] [WIDEO]
To dopiero połowa lutego, a w Galerii PROwizorium już kolejna wystawa. Po "Gębach" Marcina Sutryka pojawiła się ekspozycja, zainicjowana również przez tego artystę.

Tytuł to "m2", nawiązujący do klamry spinającej całość- czyli do formatu prac. Każda z nich, niezależnie od techniki i tematu mierzy metr na metr. 
Wernisaż miał miejsce 17 lutego 2022 roku, w Łukowskim Ośrodku Kultury. Tę jakże ciekawą wystawę można podziwiać do 6 marca 2022 roku.
Serdecznie zapraszamy 
 

Kuratorzy: dr Marcin Sutryk, Anna Karolkiewicz
Artyści biorący udział w wystawie: Michał Tomasz Borkowski, Bartosz Brzózek, Mariusz A. Dański, Edyta Dzierż, Andrzej S. Grabowski, Kuba Janyst, Klaudia Karpińska, Dominika Kochan, Anna Kossakowska, Aleksandra Kowalczyk, Łukasz Rudecki, Dariusz Skiermunt, Marcin Sutryk, Klaudia Walerowska, Paweł Witold Witkowski, Paweł Zakrzewski, Anna Zawalich, Maciej Tołwiński

Specjalne podziękowania kierujemy do Bella Ciao. Było pysznie.

 

Anna Karolkiewicz

Zdjęcia (68)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe