Wernisaż wystawy: „Malarstwo i Rękodzieło ŁUTW” [FOTO] [WIDEO]

  • 9 marca 2022, 17:35
  • Anna Karolkiewicz
Wernisaż wystawy: „Malarstwo i Rękodzieło ŁUTW” [FOTO] [WIDEO]
Tytuł nowej wystawy w Galerii PROwizorium „Malarstwo i Rękodzieło ŁUTW” nie oddaje, nawet w małej części, bogactwa tematów, technik i ferii barw jakie nam ona funduje.

To Panie z Łukowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku są autorkami tych wspaniałych prac plastycznych. Wykonały je na zajęciach malarskich i rękodzielniczych. Inspiracje czerpały z podpowiedzi instruktorek (Anny Karolkiewicz, Eweliny Szałkiewicz), które zapoznały Panie z twórczością wielkich mistrzów przeszłości, obecnie żyjących popularnych artystów, w tym naszych lokalnych. 

Dorota Panasiuk raz jeszcze DZIĘKUJEMY za wizytę na warsztatach i za pozwolenie na czerpanie pełnymi garściami z Twoich dzieł ;-)

Tę piękną ekspozycję można oglądać w PROwizorium do 28 marca 2022 roku. Zapraszamy!

Wernisaż był częścią celebrowania Dnia Kobiet w Łukowskim Ośrodku Kultury.

P.S. Wśród zdjęć z wernisażu pojawiło się kilka kadrów z przygotowań.

 

Anna Karolkiewicz

Zdjęcia (108)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe