Wystawa prac Weroniki Michalak w Galerii PROwizorium ŁOK /5 maja-26 maja/

  • 25 kwietnia 2018, 19:34 (aktualizacja 11 lipca 2019, 14:00)
  • Anna Karolkiewicz
Wystawa prac Weroniki Michalak w Galerii PROwizorium ŁOK /5 maja-26 maja/
Łukowski Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na wystawę prac Weroniki Michalak. Wernisaż wystawy odbył się 5 maja 2018 r. o godzinie 18:00 w Galerii PROwizorium.

Od artystki:

"Parę słów o mnie.
Nazywam się Weronika Anna Michalak mam 18 lat i pochodzę z Łukowa. Będąc w gimnazjum odkryłam w sobie zamiłowanie do sztuki. Obecnie uczęszczam do klasy 3 Liceum Plastycznego w Mińsku Mazowieckim. Szkoła ta dała mi możliwości rozwoju zarówno umiejętności artystycznych, ale także wrażliwości na sztukę. Dzięki dobrym wynikom w nauce udało mi się uzyskać stypendium unijne "Mazowsze- stypendia dla szkół zawodowych". W tym roku miałam także okazję reprezentować moją szkołę w XIII Ogólnopolskim Przeglądzie Makroregionalnym w dziedzinie rzeźby.

Prace które prezentuję na wystawie mają pokazać mój rozwój jako młodego artysty. Niektóre techniki stosuje po raz pierwszy, w innych czuję się bezpiecznie. Wszystkie prace traktuje jak ćwiczenie, z myślą że następne będą bardziej poprawne, lepsze. W taki właśnie sposób chciałabym zaprezentować część mojego dorobku artystycznego."

Wystawę w Galerii PROwizorium będzie można oglądać do 26 maja 2018 roku.
Wstęp wolny

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą podziwiać twórczość tej młodej artystki.

Anna Karolkiewicz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Obserwator
Obserwator 5 maja 2018, 21:09
Piękne prace

Pozostałe