Puchary i statuetki dla wokalistek Fabryki Piosenki wręczone

  • 25.04.2018, 20:15 (aktualizacja 16.05.2018 16:14)
  • Monika Sołtyszewska
Puchary i statuetki dla wokalistek Fabryki Piosenki wręczone
W sobotę 21 kwietnia odbył się Koncert Laureatów XXII Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Rozśpiewany Wawer". 

Jurorki: Ewa Śnieżanka, Dominika Świątek i Anna Urbanowska przyznały 45 nagród. Wśród laureatów znalazła się Emilia Szcześniak z Fabryki Piosenki ŁOK.

Emilka zdobyła I miejsce w swojej kategorii wiekowej. Podczas Koncertu Laureatów zaśpiewała szczęśliwą piosenkę z kwalifikacji "Irlandia mi się śni" oraz odebrała puchar i pamiątkowe zdjęcie z przesłuchań.

Dwa dni później, w poniedziałek 23 kwietnia w Sali Kina włodawskiego Domu Kultury odbyło się uroczyste wręczenie nagród i koncert laureatów Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Przyrodniczej. Tam również nasze młode wokalistki odbierały statuetki i dyplomy! Przypomnijmy, że Zosia Szczuchniak otrzymała na tym festiwalu I miejsce, za Zuzia Bochman uzyskała II miejsce w tej samej kategorii.

Jeszcze raz gratulujemy naszym dziewczynkom sukcesów!

Monika Sołtyszewska

Zdjęcia (7)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe