Niedziela z teatrem: Wars i Sawa /10 kwietnia 2022

  • 13 marca 2022, 17:30
  • Iwona Krystecka
Niedziela z teatrem: Wars i Sawa /10 kwietnia 2022
Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na kolejny spektakl Niedzieli z Teatrem. 10 kwietnia 2022 roku o godzinie 16.00 na naszej scenie gościć będzie Teatr Lalek Igraszka z przedstawieniem "Wars i Sawa".

O przedstawieniu:

W legendzie o powstaniu Warszawy występują piękne lalki teatralne, a historia opowiadana jest z wykorzystaniem licznych piosenek i dźwięków, które pozwolą zagłębić się dzieciom w świat prastarej baśni. Spektakl jest zrealizowany w formie klasycznego teatru lalek, jednak w świat baśni wprowadza dzieci postać narratora, który jest w żywym planie.

Bilety w cenie 15 pln do nabycia w kasie Kina Łuków lub online TUTAJ

Ponieważ lalki cieszą się dużym zainteresowaniem naszych młodych widzów, tym razem mamy dodatkowo dla 30 osób Warsztaty Budowa lalki teatralnej. Dzieci korzystając z własnej pomysłowości i wyobraźni, samodzielnie wykonują lalki teatralne. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci sprawnych manualnie i samodzielnych (rodzice nie wchodzą na salę).

Bilety na warsztaty w cenie 15 pln do nabycia WYŁĄCZNIE w kasie Kina Łuków.

Iwona Krystecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe