41. Mały Konkurs Recytatorski /zgłoszenia do: 29 kwietnia 2022

  • 22 marca 2022, 13:38
  • Sławomir Żyłka
41. Mały Konkurs Recytatorski /zgłoszenia do: 29 kwietnia 2022
Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie ogłasza 41. Mały Konkurs Recytatorski dla uczniów szkół podstawowych województwa lubelskiego.

Mamy nadzieję, że po raz kolejny Mały Konkurs Recytatorski da młodym ludziom szansę na odnalezienie najlepszej interpretacji dzieł wybitnych mistrzów pióra. Zachęcamy do sięgania po teksty nowe, rzadko prezentowane, mówiące o tym, co jest naprawdę bliskie młodym recytatorom.

ELIMINACJE POWIATOWE w Łukowskim Ośrodku Kultury 41. Małego Konkursu Recytatorskiego odbędą się 10 maja od godziny 10:30. Zgłoszenia przyjmujemy do 29 kwietnia 2022 r. włącznie. Koordynatorem eliminacji z ramienia Łukowskiego Ośrodka Kultury jest Sławomir Żyłka tel. 608 887 121; E-mail: [email protected]

Sławomir Żyłka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe