Gospeliada 2018

  • 1.05.2018, 19:08 (aktualizacja 16.05.2018 16:15)
  • Monika Sołtyszewska
Gospeliada 2018
22 marca odbyły się przesłuchania konkursowe VIII Siedleckiej Gospeliady. Prezentowano utwory Gospel, Praise and Worship, a także soul, pop and rock, jazz, blues, R&B.

Tematyka utworów wykonywanych w konkursie nawiązywała do takich wartości, jak pokój, tolerancja, miłość, godność, poszanowanie drugiego człowieka, przyjaźń oraz pomoc potrzebującym. Jury w składzie: Robert Protasiewicz - przewodniczący, Aneta Miler, Iwona Moczydłowska, Weronika Paczuska, Marek Matwiejczyk wyłoniło zwycięzców. Laureaci zostali zaproszeni na koncert finałowy, który odbył się 26 kwietnia w CKiS Scena Teatralna Miasta Siedlce.

Miło nam poinformować, że 1 miejsce na podium w kategorii zespół 16-19 lat zajęły Dominika i Wiktoria Niedziółka z Fabryki Piosenki ŁOK. Podczas przesłuchań oraz koncertu finałowego zaśpiewały duet "When you believe" z repertuaru Whitney Houston i Mariah Carey. Serdecznie gratulujemy!

Monika Sołtyszewska

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe