Niedziela z teatrem: Wars i Sawa [FOTO]

  • 10 kwietnia 2022, 17:15
  • Tomasz Kanadys
Niedziela z teatrem: Wars i Sawa [FOTO]
W niedzielę 10 kwietnia 2022 roku na scenie Łukowskiego Ośrodka Kultury odbył się kolejny spektakl teatralny dla dzieci w cyklu „Niedziela z teatrem”. Tym razem było to przedstawienie „Wars i Sawa” w wykonaniu Teatru Lalek Igraszka.

W legendzie o powstaniu Warszawy wystąpiły piękne lalki teatralne, a historia opowiedziana była z wykorzystaniem licznych piosenek i dźwięków, które pozwoliły zagłębić się dzieciom w świat prastarej baśni. Spektakl zrealizowany był w formie klasycznego teatru lalek, jednak w świat baśni wprowadziła dzieci postać narratora, który był w żywym planie.

Już teraz zapraszamy do Łukowskiego Ośrodka Kultury na kolejny spektakl dla najmłodszych widzów. W niedzielę 8 maja 2022 roku wystąpi teatr Piaskowa Magia w przedstawieniu „Mały książę”.

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (50)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe