Wernisaż wystawy Weroniki Michalak w Galerii PROwizorium /5 maja-26 maja

  • 8 maja 2018, 13:24 (aktualizacja 11 lipca 2019, 14:00)
  • Anna Karolkiewicz
Wernisaż wystawy Weroniki Michalak w Galerii PROwizorium /5 maja-26 maja
Od 5 maja Galerię PROwizorium Łukowskiego Ośrodka Kultury wypełniają efekty twórczego rozwoju Weroniki Michalak. Weronika to kolejna odważna młoda osoba, która wybrała niełatwą ścieżkę w życiu.

Kończąc gimnazjum postanowiła podążać drogą artysty plastyka. Obecnie jest uczennicą klasy trzeciej liceum plastycznego w Mińsku Mazowieckim. Jest również stypendystką unijną, osobą rokująca nadzieje.

Zakres prac wystawianych w galerii jest szeroki, od małych form rzeźbiarskich ceramicznych po większe- odlew z gipsu. Od małych form malarskich(akryl, olej, akwarela) po duże obrazy. Są również rysunki-ćwiczenia oraz fotografie innych pięknych rzeźb Weroniki.

Jest to przekrojowy obraz rozwoju młodej artystki z ostatnich lat i miesięcy pracy twórczej.

Wystawa będzie dostępna dla odwiedzających do 26 maja.

Zapraszamy do oglądania!

Anna Karolkiewicz

Zdjęcia (46)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe