Konkurs plastyczny na plakat promujący picie łukowskiej wody kranowej /zgłoszenia do: 13 maja 2022

  • 21 kwietnia 2022, 15:33
  • Anna Karolkiewicz
Konkurs plastyczny na plakat promujący picie łukowskiej wody kranowej…
Picie popularnej „kranówki” jest zdecydowanie korzystne dla naszego organizmu, a według dietetyków i lekarzy zapobiega wielu schorzeniom, w tym otyłości.

Łukowskie Przedsiębiorstwo Usług i Inżynierii Komunalnej Sp. z o.o. dba o to, żebyśmy w naszym mieście cieszyli się smaczną i czystą wodą z kranów. Wyjątkowo uzdatniona do picia, jest tania, zdrowa, dostępna, a nie każde miejsce w kraju może się taką wodą pochwalić.

Nie podążajmy ślepo za modą, reklamami, w których przekonują nas , że kupowanie butelek z wodą jest wyznacznikiem nowoczesnego stylu życia i zapewni nam zdrowie i urodę.

PUIK Sp. z o.o. oraz Łukowski Ośrodek Kultury ogłaszają konkurs plastyczny na plakat promujący picie łukowskiej „kranówki”.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu. Termin nadsyłania prac upływa 13 maja 2022 r.

Anna Karolkiewicz

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe