Sukcesy wokalne Emilii Szcześniak z Łukowskiego Ośrodka Kultury

  • 26 kwietnia 2022, 18:32
  • Tomasz Kanadys
Sukcesy wokalne Emilii Szcześniak z Łukowskiego Ośrodka Kultury
Miło nam poinformować o kolejnych sukcesach Emilii Szcześniak.

W marcu 2022 roku wokalistka Łukowskiego Ośrodka Kultury zajęła II miejsce tzw. Srebrny Klucz do Sukcesu w IV Ogólnopolskim Spotkaniu Młodych Piosenkarzy „Klucz do Sukcesu” Bydgoszcz 2022. O randze tego konkursu świadczy to, że mogą wziąć w nim udział tylko laureaci festiwali piosenki z 2021 roku o randze co najmniej ogólnopolskiej.

Emilia Szcześniak zajęła też I miejsce na XXIV Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Rozśpiewany Wawer” 2022. W sobotę 7 maja wokalistka ŁOK wystąpi na Koncercie Laureatów w Wawerskim Centrum Kultury w Warszawie.

Wokalistka z Łukowa zdobyła ostatnio również wyróżnienie na II Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Rozrywkowej „Your Song 2022” w Warszawie.

Na tych dwóch ostatnich konkursach Emilka reprezentowała Szkołę Podstawową nr 1 w Łukowie.

Emilii serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach !!!

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe