ŁOK współorganizatorem Niebieskiego Biegu [FOTO]

  • 27 kwietnia 2022, 15:26
  • Tomasz Kanadys
ŁOK współorganizatorem Niebieskiego Biegu [FOTO]
We wtorek 26 kwietnia 2022 roku w Parku Miejskim w Łukowie odbył się Niebieski Bieg w ramach akcji „Zaświeć się na niebiesko dla Autyzmu”.

W wydarzeniu wzięło udział ponad 700 osób m.in. ze żłobka miejskiego, z przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych z całego Powiatu Łukowskiego oraz osoby dorosłe. Niebieski Bieg odbył się w tym roku na trzech trasach: niebieskiej, żółtej oraz różowej. Po zakończonym biegu na każdego uczestnika czekał medal oraz poczęstunek. Były też dyplomy i nagrody dla poszczególnych przedszkoli, szkół i organizacji w podziękowaniu za udział w imprezie. Spotkanie w parku zakończyły występy dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 2 oraz z Przedszkola „Bajkowy Raj”.

Organizatorem Niebieskiego Biegu w Łukowie było Łukowskie Stowarzyszenie Wspierania Osób z Autyzmem i ich Rodzin „Labirynt”. Współorganizatorami byli: Łukowski Ośrodek Kultury, Urząd Miasta Łuków oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie. Patronat nad wydarzeniem objął Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Sławomir Skwarek.

Zdjęcia: Łukowski Ośrodek Kultury oraz Urząd Miasta Łuków.

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (100)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe