Julia Semczuk laureatką XXII Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego im. Józefa Czechowicza w Lublinie

  • 4 maja 2022, 09:02
  • Sławomir Żyłka
Julia Semczuk laureatką XXII Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego…
W środę 27 kwietnia 2022 roku w Galerii Malarstwa Polskiego Muzeum Narodowego w Lublinie na Zamku Lubelskim odbył się uroczysty Koncert Laureatów XXII Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego im. Józefa Czechowicza.

Podczas koncertu wystąpili wykonawcy, którzy zostali nagrodzeni w eliminacjach ogólnopolskich. Wśród nich znalazła się również Julia Semczuk z Łukowskiego Ośrodka Kultury. Wszyscy laureaci otrzymali nagrody pieniężne o wartości 500 zł.

Podczas koncertu wręczono również nagrody za 40. Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Józefa Czechowicza i Franciszki Arnsztajnowej w Lublinie, który był eliminacją do konkursu ogólnopolskiego. Za finał wojewódzki nagrodę odebrał Maciej Radomyski z Łukowskiego Ośrodka Kultury, który niestety nie przeszedł eliminacji ogólnopolskich. 

Nagrody finansowe zapewniła Fundacja Teatrikon, nagrody książkowe ufundowało Muzeum Józefa Czechowicza w Lublinie - współorganizatorzy konkursu. XXII Ogólnopolski Konkurs Recytatorski im. Józefa Czechowicza był zrealizowany przy wsparciu finansowym Lubelskiego Kuratora Oświaty.
 
Zdjęcia: Jakub Nastaj.

Sławomir Żyłka

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe