Wyróżnienie dla Kacpra Siwiaka z ŁOK na konkursie teatralnym w Lublinie

  • 11.05.2018, 13:08 (aktualizacja 12.06.2018 17:54)
  • Michał Żurawski
Wyróżnienie dla Kacpra Siwiaka z ŁOK na konkursie teatralnym w Lublinie
26 kwietnia 2018 roku w Domu Kultury ABC Czechów w Lublinie odbył się dzień teatrów młodzieżowych.

Jury w składzie Daniel Arbaczewski – aktor Teatru im. Hansa Christiana Andersena w Lublinie i Jerzy Olszański – muzyk, postanowiło przyznać trzy nagrody i dwa wyróżnienia w kategorii teatrów dziecięcych oraz trzy nagrody i dwa wyróżnienia w kategorii teatrów młodzieżowych.

Jedno z młodzieżowych wyróżnień przypadło Kacprowi Siwiakowi z Łukowskiego Ośrodka Kultury za monodram „Lekcja muzyki”. Kacper ma już za sobą osiągnięcia recytatorskie, jako aktor dopiero debiutuje i od razu w trudnej formie teatralnej jaką jest monodram.

Po konsultacjach instruktor ds. recytacji i teatru ŁOK Sławomir Żyłka gratuluje Kacprowi jurorskiego uznania za to, że świadomie wydobywa tragizm i komizm sytuacji, że unosi aktorsko podjęty temat. Stosując adekwatne środki wyrazu – trafione gesty, dobrą dykcję, artykulację, rytm i energię… sprawia, że półgodzinnym samotnym byciem na scenie łukowski debiutant nie zanudza. A to upoważnia go do podejmowania nowych wyzwań aktorskich.

Gratulacje!!!

Michał Żurawski

Zdjęcia (10)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe