BARWY Dni Łukowa22. Muzyczna propozycja naszej sceny.

  • 6 maja 2022, 14:30
  • Bartosz Leśkiewicz
BARWY Dni Łukowa22. Muzyczna propozycja naszej sceny.
Odkrywamy przed Wami gwiazdy tegorocznych Dni Łukowa. Na naszej scenie pojawi się też fala nowoczesnych brzmień, która wprawi nas w pozytywny nastrój. Poznajcie BARWY.

BARWY, jak sami o sobie piszą to międzygatunkowe dziecko pandemicznych czasów – wynik bezprzewodowego połączenia. BARWY to również reakcja na potrzebę wolności od ograniczeń myśli i kreacji – czerpania z dowolnych barw czy technik tworzenia muzyki. ...mówiąc precyzyjniej to połączenie syntezatorów i instrumentów tradycyjnych, brzmień analogowych i cyfrowych, żywych instrumentów i samplingu, czy modyfikacje głosu przy pomocy tak wielbionego jak odsądzonego od czci i wiary autotune’a.
W skrócie, brzmieniowa uczta, przy której każdy powinien po prostu czuć się dobrze, a bas prawidłowo masować brzuchy. Zespół już raz wystąpił przed łukowską publicznością, która doskonale odnalazła się w dźwiękach płynących ze sceny. 
Grupę tworzą: producent i kompozytor Maciej „Matcha” Kwiecień, basista Janusz Rutkowski oraz nawijacz i beat-boxer Filip „Fifo Samaritan” Tarnowski. 

BARWY wystąpią na naszej scenie w sobotę 28 maja. Do zobaczenia na Dniach Łukowa22!

Bartosz Leśkiewicz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe