Martin Lange: Kłamiesz? Nie! serio, zagrają na Dniach Łukowa22.

  • 10 maja 2022, 14:30
  • Bartosz Leśkiewicz
Martin Lange: Kłamiesz? Nie! serio, zagrają na Dniach Łukowa22.
Kłamiesz to jedna z tych piosenek, przy której "nóżka sama chodzi", a jak już raz do ucha wpadnie to nuci się ją całymi dniami. Przedstawiciele nowej, młodej, polskiej sceny muzycznej - Martin Lange zagrają na Dniach Łukowa22.

Martin Lange to duet wziętych songwriterów w debiutanckiej i w pełni autorskiej odsłonie. Michał Lange i Marcin Makowiec po latach intensywnej pracy studyjnej nad muzyką innych, znanych i czołowych artystów (m.in. z Michałem Szpakiem, Reni Jusis, Rosali oraz Kasią Lins), stworzyli własną - intensywnie emocjonalną i osadzoną w indie popowym klimacie. Wspólnie działają od 2016r.

Michał Lange z muzyką związany jest od wielu lat. Ukończył szkołę muzyczną w klasie fortepianu. Uczył się nawet na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Jednakże, po zakończeniu edukacji postanowił skupić się na współpracy z innymi artystami. Zajmuje się zarówno produkcją, jak i tworzeniem utworów dla muzyków.

Marcin Makowiec także nie ukrywa, że jego początki w branży muzycznej nie należały do najłatwiejszych. Współpracował z Grzegorzem Skawińskim.

Za ich najpopularniejsze utwory należy uznać Oddychaj, Gdzieś daleko stąd oraz Kłamiesz – w teledysku do którego wystąpił aktor Tomasz Kot.

Martin Lange wystąpią podczas niedzielnej imprezy na scenie Dni Łukowa22. Do zobaczenia na "Targowicy" 29 maja!

Bartosz Leśkiewicz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe