Nasze gwiazdy na naszej scenie. Dni Łukowa22.

  • 16 maja 2022, 17:00
  • Bartosz Leśkiewicz
Nasze gwiazdy na naszej scenie. Dni Łukowa22.
Święto naszego miasta nie mogłoby się odbyć bez naszych, rodzimych gwiazd na wielkiej scenie. Sprawdźcie kto wystąpi przed publicznością Dni Łukowa22.

Poza znanymi, ogólnopolskimi nazwiskami, na Dniach Łukowa22 pojawią się także nasi, łukowscy artyści, którzy po dwuletniej przerwie będą mieli znowu okazję popisać się swoimi umiejętnościami. Na naszej scenie (niedziela) wystąpią najlepsze formacje i soliści z naszego miasta. 

Już w sobotę duet dęty Anton Fartushnyi i Mariusz Gajda wraz z prowadzącym imprezę Dj Loui'm przygotowali małą niespodziankę dla naszej publiczności.

Natomiast całą naszą "śmietankę" będziemy mogli zobaczyć następnego dnia, czyli w niedzielę:

Imprezę rozpocznie tradycyjnie już Łukowska Orkiestra Dęta Towarzystwa Muzycznego im. Antoniego Próchniewicza, pod batutą Tadeusza Bochmana. Nasza pokaźna ekipa dęciaków jak zwykle hucznie rozpocznie dzień finałowy Dni Łukowa. Zaprezentuje to co ma najlepsze, czyli program dobrze znanych nam i lubianych wiązanek muzycznych.

Tego dnia usłyszymy także nasze młode, utalentowane wokalistki: Oliwię Gręzak i Klaudię Borejko. Dziewczęta są już doskonale znane łukowskiej publiczności, ale i nie tylko. Oliwka dała się ostatnio poznać widzom w całej Polsce, a to za sprawą walki w ostatniej edycji The Voice Kids. Natomiast Klaudia, także ma na koncie swój debiut telewizyjny w Szansie na sukces. Co więcej grała też w Teatrze Muzycznym Roma. 

W niedzielne popołudnie nie zabraknie także największych ambasadorów łukowskiej kultury - Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Łukowskiej "Łukowiacy". Po powrocie z Łotwy nasz największy zespół krzewiący kulturę ludową będzie miał okazję (po raz kolejny) zaprezentować się przed własną publicznością. Jak zwykle czeka nas wspaniały spektakl i niesamowity pokaz tanecznych umiejętności. To trzeba zobaczyć.

Ł'OKej Band to kolejna z rodzimych propozycji na niedzielnej scenie Dni Łukowa22. Zespół działający przy Łukowskim Ośrodku Kultury pokazał już nie raz, że nie ma dla nich publiki, której nie potrafiliby rozruszać. Szczególnie takiej, która lubi się poruszać przy dobrze znanych wszystkim rockowych brzmieniach.

Tuż przed gwiazdą finałowej imprezy Dni Łukowa22 czeka nas jeszcze wyjątkowy koncert Fabryki Piosenki. Podopieczni Moniki Sołtyszewskiej - Leśkiewicz jak zwykle przygotowują dla nas wielką muzyczną niespodziankę. Czym nas zaskoczą tym razem? Tego dowiemy się podczas niedzielnego koncertu.

Do zobaczenia na Dniach Łukowa22! 27-29 maja, plac targowy przy ul. Prusa.

Bartosz Leśkiewicz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe