Niedziela z teatrem: Malowany piaskiem "Mały książę" [FOTO]

  • 8 maja 2022, 19:07
  • Tomasz Kanadys
Niedziela z teatrem: Malowany piaskiem "Mały książę" [FOTO]
W niedzielę 8 maja 2022 roku na scenie Łukowskiego Ośrodka Kultury odbył się kolejny spektakl dla dzieci w cyklu „Niedziela z teatrem”. Tym razem było to przedstawienie malowane na żywo piaskiem pt. „Mały książę”. Wystąpiły artystki z Ukrainy z teatru Piaskowa Magia.

Historia Małego Księcia w wykonaniu teatru Piaskowa Magia była unikatowym pokazem malowania piaskiem na żywo. Widzowie stali się świadkami bardzo rzadkiej sztuki oraz niezwykłego widowiska, które pozostanie na długo w ich pamięci. Na dużym ekranie za pomocą światła, piasku i cienia w połączeniu z cudowną muzyką i głosem lektora, powstała autorska interpretacja tej pięknej opowieści. Nowe spojrzenie na znaną od dawna historię, niezrównana animacja tworzona na żywo, zabrała widza w niezwykłą podróż do magicznego świata.

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (17)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe