Spektakl "Pontyfikat Jana Pawła II malowany piaskiem" [FOTO]

  • 8 maja 2022, 19:18
  • Tomasz Kanadys
Spektakl "Pontyfikat Jana Pawła II malowany piaskiem" [FOTO]
W niedzielę 8 maja 2022 roku na scenie Łukowskiego Ośrodka Kultury odbył się spektakl „Pontyfikat Jana Pawła II malowany piaskiem”. Wystąpiły artystki z Ukrainy z teatru Piaskowa Magia.

W animacji tej za pomocą piasku, światła i cienia, w połączeniu z cudowną muzyką i głosem lektora, powstała autorska interpretacja pontyfikatu polskiego papieża Św. Jana Pawła II. W tym niecodziennym spektaklu przypomniane zostały najważniejsze momenty z życia Karola Wojtyły, m.in. wybór na papieża, jego pielgrzymki zagraniczne i te do rodzinnego kraju, organizację Światowych Dni Młodzieży i zamach. Podkreślone było również jego zamiłowanie do gór, sportu i literatury. Było to zdecydowanie magiczne i niezapomniane widowisko.

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (20)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe