Recytatorzy ŁOK na 55. Wojewódzkim Turnieju Poezji Dziecięcej w Lublinie

  • 18 maja 2022, 14:40
  • Tomasz Kanadys
Recytatorzy ŁOK na 55. Wojewódzkim Turnieju Poezji Dziecięcej w Lublinie
W dniach 12-13 maja 2022 roku w Młodzieżowym Domu Kultury „Pod Akacją” w Lublinie odbył się 55. Wojewódzki Turniej Poezji Dziecięcej. W przesłuchaniach udział też wzięli najmłodsi recytatorzy z Łukowskiego Ośrodka Kultury: Lena Aleksandrowicz, Anastazja Sadło, Julia Osiak, Anna Rokicka, Emilia Rzymowska i Maksymilian Zdanowski.

Łukowskie prezentacje wybrzmiały nie gorzej od innych. Na jurorskie ustalenia musimy jednak cierpliwie poczekać do 20 maja bo właśnie wtedy na stronie MDK „Pod Akacją” ukażą się wyniki. Życzymy aby były pomyślne dla licznej reprezentacji Łukowskiego Ośrodka Kultury!!!

W turnieju udział wzięli recytatorzy indywidualni z klas 1-6 szkół podstawowych i placówek wychowania pozaszkolnego z całego terenu województwa lubelskiego. Koncert Laureatów Wojewódzkiego Turnieju Poezji Dziecięcej odbędzie się 11 czerwca 2022 roku o godzinie 11:00 w MDK przy ul. B. Chrobrego 18 w Lublinie. Wtedy zostaną też wręczone dyplomy, nagrody i wyróżnienia recytatorom oraz podziękowania dla instruktorów.
55. Wojewódzki Turniej Poezji Dziecięcej odbywa się pod honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty Teresy Misiuk.

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (21)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe