Julia Osiak z ŁOK laureatką 55. Wojewódzkiego Turnieju Poezji Dziecięcej w Lublinie [FOTO]

  • 25 maja 2022, 09:21
  • Sławomir Żyłka
Julia Osiak z ŁOK laureatką 55. Wojewódzkiego Turnieju Poezji Dziecięcej…
W dniach 12-13 maja 2022 roku w Młodzieżowym Domu Kultury „Pod Akacją” w Lublinie odbył się 55. Wojewódzki Turniej Poezji Dziecięcej.

W przesłuchaniach udział też wzięli najmłodsi recytatorzy z Łukowskiego Ośrodka Kultury. Miło nam poinformować, że Julia Osiak została laureatką tego konkursu! Przyznano 10 równorzędnych nagród. W turnieju udział wzięło  69 recytatorów z klas 1-6 szkół podstawowych z całego terenu województwa lubelskiego. Koncert Laureatów 55. Wojewódzkiego Turnieju Poezji Dziecięcej odbędzie się w sobotę 11 czerwca 2022 roku o godzinie 11:00 w MDK przy ul. B. Chrobrego 18 w Lublinie. Wtedy zostaną też wręczone dyplomy, nagrody i wyróżnienia recytatorom oraz podziękowania dla instruktorów. 55. Wojewódzki Turniej Poezji Dziecięcej w Lublinie odbył się pod honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty Teresy Misiuk.

Julii Osiak serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!

Sławomir Żyłka

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe