Dni Łukowa22 tuż tuż! Ruszamy w piątek.

  • 25 maja 2022, 13:51
  • Bartosz Leśkiewicz
Dni Łukowa22 tuż tuż! Ruszamy w piątek.
Po dwóch latach pandemicznej przerwy ruszają Dni Łukowa. Jak zwykle czeka nas wiele atrakcji, dobrej zabawy i masa świetnych koncertów. Jak się w tym wszystkim połapać? Przedstawiamy Wam codzienny rozkład jazdy każdego dnia imprezy. Zacznijmy od piątku.

*Nasz Rozkład Jazdy Dni Łukowa22 znajdziecie poniżej. Natomiast jeśli chcielibyście dowiedzieć się nieco więcej o każdym punkcie imprezy, czytajcie po kolei ;)

Dni Łukowa22 rozpoczynają się już w piątek - 27 maja. Tego dnia poczekamy na wszystkich abyście spokojnie mogli wrócić z pracy i szkoły, tak abyśmy wspólnie mogli zacząć świętować.

Zaczynamy od uroczystej, tej nieco bardziej oficjalnej części. O 17:00 w Urzędzie Miasta odbędzie się uroczysta sesja Rady Miasta, podczas której ks. prał. Mirosławowi Łubikowi przyznany zostanie tytuł Honorowego Obywatela Miasta. Radni wręczą także nowe wyróżnienia. To Honorowe Odznaki za Zasługi dla Łukowa. Te, podczas sesji odebrać mają: Longin Kowalczyk, Grażyna Kulik, Andrzej Zdrojewski oraz Zespół Pieśni i Tańca "Łukowiacy". Tradycją uroczystości jest także symboliczne przekazanie Kluczy do Miasta Mieszkańcom. Ponadto zarówno na zebranych w sali konferencyjnej urzędu, jak i oglądających transmisję na żywo czeka część artystyczna, podczas której zagra dla nas skrzypaczka - Natalia Pomyłujko.

Tradycją Święta Naszego Miasta, jest także Bieg z pochodniami. Będzie to już 13-ta edycja tego wydarzenia i wierzymy, że na pewno nie będzie ona pechowa. Startujemy tuż po zmroku, o 21:00. W tym roku uczestnicy pobiegną trasą wytyczoną na stadionie "Orląt" kończąc na mecie w parku. Wśród wszystkich biegaczy rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody.

Tak przedstawia się rozruch naszej imprezy. Dni Łukowa22 będą nabierały coraz większego rozmachu i tempa w kolejnych dniach. Do zobaczenia!

PIĄTEK rozkład jazdy:
- 17:00 - Urząd Miasta (sala konferencyjna) - Uroczysta Sesja Rady Miasta
- 21:00 - stadion "Orląt" - XIII Bieg z pochodniami

Bartosz Leśkiewicz

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe