Zajęcia plastyczne: dzieci 5-7 lat [FOTO]

  • 26 maja 2022, 12:20
  • Anna Karolkiewicz
Zajęcia plastyczne: dzieci 5-7 lat [FOTO]
Drugi semestr zajęć artystycznych z najmłodszą grupą dziecięcą, był tak samo pełen buzującej energii twórczej jak pierwszy. Oni nie zawodzą!

Julia, Antoni, Igor, Natalia, druga Julka, druga Natalia, Klaudia, Dawid, Kasia, Weronika to mali ludzie o szalenie ciekawym spojrzeniu na świat. Odważnie interpretują tematy zajęć, przepuszczają inspiracje, przez swój „filtr” i ostatecznie powstają prace niebanalne, kipiące barwami i z pozytywnym przesłaniem.  Jeszcze niczym nieskrępowana gotowość do kreatywnego działania to zjawisko samo w sobie. Czasami najmniej ważny był efekt końcowy! Sam PROCES był radosnym dziełem sztuki. I chyba o to chodzi, żeby nie zniszczyć tej radości i swobody twórczej. 

Brawo dla rodziców za wsparcie :)

Dzieciom kłaniam się nisko i dziękuję za ten czas ;-) instruktorka- Anna Karolkiewicz
 

Anna Karolkiewicz

Zdjęcia (63)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe