Rozkład jazdy Dni Łukowa22. Finałowa niedziela.

  • 26 maja 2022, 13:04 (aktualizacja 31 maja 2022, 09:13)
  • Bartosz Leśkiewicz
Rozkład jazdy Dni Łukowa22. Finałowa niedziela.
Trzeci dzień Święta Naszego Miasta, mimo że ostatni to nie zwalniamy tempa. Tym razem nasza scena wypełniona będzie artystami aż po brzegi, a harmonogram naszej imprezy pęka w szwach. Będzie zatem co zobaczyć i posłuchać. Czeka nas wspaniała zabawa. Przedstawiamy Wam codzienny rozkład jazdy każdego dnia imprezy. Finałowa niedziela (29 maja).

*Nasz Rozkład Jazdy Dni Łukowa22 znajdziecie poniżej. Natomiast jeśli chcielibyście dowiedzieć się nieco więcej o każdym punkcie imprezy, czytajcie po kolei ;)

Finałową niedzielę rozpoczniemy od porannego rozruchu. Już o 9:00 na pływalni krytej „Delfinek” wystartuje Dziecięca Olimpiada Pływacka.

Tradycją Święta Naszego Miasta jest uroczysta msza św. w intencji Łukowa i jego mieszkańców. Nabożeństwo odbędzie się o 10:30 w Kolegiacie pw. Przemienienia Pańskiego.

Potem przenosimy się na naszą imprezę plenerową na placu targowym przy ul. Prusa (tzw. targowicę). Na scenie głównej wystąpi moc artystów. Już o 15:00 wszystkich zebranych rozbudzać zacznie Łukowska Orkiestra Dęta. Jak zwykle hucznie i z energią otworzy finałową niedzielę. Po niej przyjdzie czas na solistki: Oliwia Gręzak, której niedawno kibicowaliśmy wszyscy podczas zmagań w The Voice Kids oraz Klaudia Borejko. Druga z wokalistek dała się już poznać szerokiej publiczności nie tylko w Łukowie, ma ona w końcu na swoim koncie m.in. współpracę z teatrem muzycznym Roma. Następnie pojawią się duże zespoły, które jakoś uda nam się zmieścić na scenie. Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Łukowskiej „Łukowiacy” to marka sama w sobie, prawdziwi ambasadorowie naszego miasta. Występy Łukowiaków to zawsze popularne i niezapomniane widowisko. Zaraz po nich wyjątkowy koncert muzyki Zbigniewa Wodeckiego, artysty którego zawsze ciepło będziemy wspominać, a jego utwory nosić w sercach. Cookies Band i jego „Tribute to Wodecki” przedstawi nam te przeboje w przepięknych aranżacjach. To o 17:00. Ł’Okej Band to kolejna z naszych muzycznych propozycji. Tym razem zespół przygotował specjalny repertuar, który rozruszać ma nawet największych smutasów.

Zaraz po nich (o 18:30) na scenę wjeżdża pierwsza z niedzielnych gwiazd. Martin Lange, to duet który stoi za niejednym wielkiej sławy przebojem. Ostatnio, muzycy już pod swoim szyldem podbijają ogólnopolską publiczność własnymi hitami, takimi jak chociażby „Kłamiesz”.

Przed gwiazdą finałową czeka nas jeszcze wyjątkowy koncert Fabryki Piosenki. Nasi najlepsi wokaliści, pod przewodnictwem Moniki Sołtyszewskiej – Leśkiewicz specjalnie na tę okazję przygotowali wielkie show w klimacie sprzed kilku dekad. Będzie to kolorowa i doborowa zabawa w doskonale wszystkim znanych rytmach, które same przez się prowokują do tańca.

Na koniec (20:30), występ na który wszyscy czekają. Cleo, gwiazda której nie trzeba przedstawiać nikomu. Artystka znajduje się na topie polskiej sceny muzycznej od niemal dekady, a na swoim koncie ma ogromną liczbę, dobrze znanych nam wszystkim przebojów. Tych oczywiście nie zabraknie podczas jej koncertu na Dniach Łukowa22, ale przede wszystkim Cleo prezentować nam będzie materiał ze swojej najnowszej płyty „vinyLova”. Czeka nas zatem wspaniała zabawa i świetna impreza.

Do zobaczenia!

 

 

NIEDZIELA (29 maja) rozkład jazdy:

- 9:00 – Dziecięca Olimpiada Pływacka (pływalnia kryta „Delfinek”)

- 10:30 – Msza św. w intencji miasta i mieszkańców (Kolegiata pw. Przemienienia Pańskiego)

- 15:00 – impreza plenerowa (plac targowy przy ul. Prusa):
           
Łukowska Orkiestra Dęta
            Oliwia Gręzak i Klaudia Borejko
            Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Łukowskiej „Łukowiacy”
            Cookies Band „Tribute to Wodecki”
            Ł’Okej Band

- 18:30 - Martin Lange

Fabryka Piosenki „We love 80’s”

- 20:30 - Cleo

Bartosz Leśkiewicz

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe