Odpaliliśmy Dni Łukowa22!! Za nami dzień I. [FOTO]

  • 27 maja 2022, 23:32
  • Bartosz Leśkiewicz
Odpaliliśmy Dni Łukowa22!! Za nami dzień I. [FOTO]
Nie straszny nam ziąb, deszcz i grad! Cieszymy się, że nie daliście się wystraszyć nieprzychylnej pogodzie. Razem rozpoczęliśmy Święto Naszego Miasta. Dni Łukowa22 - dzień I.

Pierwszy dzień Dni Łukowa22 rozpoczęliśmy tym razem w sposób nieco bardziej uroczysty. Poza tradycyjnym przekazaniem przez Burmistrza Piotra Płudowskiego kluczy do miasta łukowskiej młodzieży, odbyła się wyjątkowa sesja Rady Miasta. Podczas niej przyznane zostały nowe wyróżnienia w naszym mieście. Honorowe Odznaki za Zasługi dla Łukowa odebrali: Longin Kowalczyk, Grażyna Kulik, Andrzej Zdrojewski oraz Zespół Pieśni i Tańca "Łukowiacy". Poza tym ks. prał. Mirosław Łubik otrzymał tytuł Honorowego Obywatela Miasta. Sesję uświetnił występ skrzypaczki - Natali Pomyłujko.

Wieczorem, między stadionem "Orląt", a parkiem tradycyjnie wystartował Bieg z pochodniami. Już po raz 13-ty tłumnie i ochoczo rozpaliliście pozytywną łunę nad naszym miastem.
A wszystko to możecie zobaczyć na zdjęciach. Poniżej wrzucamy naszą fotorelację z piątku Dni Łukowa22.

Bartosz Leśkiewicz

Zdjęcia (100)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe