Dzień malucha i Sportowa Sobota. Dni Łukowa22 [FOTO]

  • 29 maja 2022, 13:57
  • Bartosz Leśkiewicz
Dzień malucha i Sportowa Sobota. Dni Łukowa22 [FOTO]
Na sportowo rozpoczęliśmy drugi dzień Dni Łukowa22. Pogoda nie sprzyjała plenerowym atrakcjom ale nie pokrzyżowała nam planów. O ile starsi sportowcy bez problemu przeciwstawiali się nieprzyjaznej aurze, o tyle w trosce o dzieci przenieśliśmy Przedszkoliadę i Strefę Wodną PUiK do Szkoły Podstawowej nr2 . To był strzał w dziesiątkę! wszystko wyszło znakomicie.

Sobotę rozpoczęliśmy już od rana. Dobry rozruch służył późniejszej zabawie pod sceną. Na boiskach treningowych OSiR, za letnią pływalnią "Delfin" rozegrane zostały turnieje (warcaby, siatkówka, piłka nożna i tenis). Deszcz? Chłód i wiatr? Takie rzeczy nie przeszkadzają zażartej rywalizacji prawdziwych sportowców. Co też z resztą pokazali.

Na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr2 odbyły się natomiast zmagania przedszkolaków. Rywalizacja maluchów rozegrana została już po raz 17ty. Oczywiście, zwycięzcami w Przedszkoliadzie były wszystkie dzieci, ale nie zmniejszało to ich zapału. Tym bardziej, że we wszystkie konkurencje zaangażowali się ich rodzice. Mówiąc krótko, tegoroczna Przedszkoliada była prawdziwym świętem rodziny. 

Tuż obok dziecięcego turnieju miała miejsce Strefa Wodna PUiK. Tam, nie tylko przedszkolaki mogły zobaczyć na własne oczy jak dużo zabaw i ciekawych rzeczy można zrobić ze zwyczajnej wody z kranu. Podziw budziły eksperymenty, a radość - kolorowe buzie. Pragnienie gasiliśmy zdrowymi koktailami i napojami z saturatora. Zdrowo i wesoło. 

Zobaczcie sami. Poniżej znajdziecie naszą fotorelację z tych wydarzeń.

Bartosz Leśkiewicz

Zdjęcia (86)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe