Ogromne tłumy na targowicy. Koncertowa niedziela Dni Łukowa22 [FOTO]

  • 31 maja 2022, 15:16
  • Bartosz Leśkiewicz
Ogromne tłumy na targowicy. Koncertowa niedziela Dni Łukowa22 [FOTO]
Pogoda dopisała, podobnie jak fenomenalne koncerty na naszej scenie. Za nami finał Dni Łukowa22. Dobra zabawa to za mało żeby opisać ostatni dzień tegorocznego Święta Naszego Miasta. Cleo podbiła serca Łukowian.

Niedzielne wydarzenia rozpoczęliśmy od Dziecięcych Zawodów Pływackich oraz Uroczystej Mszy Świętej. 

Niedzielny wieczór na placu targowym przy ul. Prusa (tzw. targowicy) można zaliczyć do historycznych. Wielotysięczna publiczność bawiła się doskonale, a impreza pod sceną wprawiała w taneczny ruch niemal każdego. W końcu było co zobaczyć i czego posłuchać.

Zaczęliśmy od tego co mamy najlepsze. Zaczynając od Łukowskiej Orkiestry Dętej, a dalej Oliwia Gręzak i Klaudia Borejko. Chwilę później, już tłumna publiczność z zachwytem podziwiała taneczne widowisko Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Łukowskiej "Łukowiacy". Potem mieliśmy chwilę z nostalgicznym uśmiechem przy najpiękniejszych utworach Zbigniewa Wodeckiego, za sprawą Cookies Band. 

Natomiast już od godziny 18:00 z naszej sceny rozpoczęło się rozgrzewanie, już wprawionych w wyśmienity nastrój widzów. Ł'OKej Band wprowadził w nasz repertuar nieco bardziej rockowe i "podskokowe" rytmy. Zaraz po nich pojawiła się pierwsza z gwiazd wieczoru - Martin Lange. Krótko mówiąc, chłopaki dali czadu.

Fabryka Piosenki specjalnie na tę okazję przygotowała nam taneczny powrót do lat 80tych. Rewelacyjny występ naszych wokalistów nie pozostawił nikogo bez rytmicznego potrząsania głową, a nawet całego ciała. Nóżki same chodziły.

Na koniec nasza finałowa gwiazda - Cleo. Artystka przyciągnęła gigantyczne tłumy fanów. Impreza zdawała się nie mieć końca.

Z resztą zobaczcie sami. Sprawdźcie naszą fotorelację - może odnajdziecie się na naszych zdjęciach.

Bartosz Leśkiewicz

Zdjęcia (273)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe