Dzień Dziecka 2022: Spotkanie autorskie z Justyną Bednarek [FOTO]

  • 1 czerwca 2022, 15:08
  • Alicja Dymitruk
Dzień Dziecka 2022: Spotkanie autorskie z Justyną Bednarek [FOTO]
1 czerwca 2022r. gościliśmy w Łukowskim Ośrodku Kultury Justynę Bednarek, autorkę m.in. „Niesamowitych przygód dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)” z ilustracjami Daniela de Latour, które zostały uznane najlepszą książką dziecięcą 2015 roku w konkursie Empiku "Przecinek i Kropka" oraz zdobyły Nagrodę Literacką Miasta Stołecznego Warszawy.

Wcześniej zyskały również nominację w konkursie Książki Roku 2015 Polskiej Sekcji IBBY.

Spotkaniu autorskiemu towarzyszyły opowieści i anegdoty, związane z życiem i twórczością literacką pisarki, a także historie nawiązujące do powstawania poszczególnych książek, takich jak. m.in. „Pięć sprytnych kun”, "Babcocha" czy "Nowe przygody skarpetek (jeszcze bardziej niesamowite)". 

Alicja Dymitruk

Zdjęcia (78)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe