Sukcesy recytatorów ŁOK na ludowym konkursie recytatorskim w Woli Osowińskiej

  • 3 czerwca 2022, 16:37
  • Sławomir Żyłka
Sukcesy recytatorów ŁOK na ludowym konkursie recytatorskim w Woli Osowińskiej
W sobotę 28 maja 2022 roku odbył się XXIII Międzywojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Ludowej im. Wacława Tuwalskiego w Woli Osowińskiej.

Sukcesy odnieśli na nim recytatorzy Łukowskiego Ośrodka Kultury. Wiktoria Zdanowska zajęła I miejsce w kategorii klasy I-III Szkoły Podstawowe. Wiktoria otrzymała też nagrodę specjalną dla najmłodszego recytatora tego wydarzenia! II miejsce zajęli: Lena Aleksandrowicz w kategorii klasy IV-VI Szkoły Podstawowe oraz Maksymilian Zdanowski w kategorii klasy I-III Szkoły Podstawowe. Wyróżnienia natomiast otrzymali: Julia Osiak w kategorii klasy IV-VI Szkoły Podstawowe oraz Maciej Radomyski w kategorii klasy VII-VIII Szkoły Podstawowe. Gratulacje!!!

Sławomir Żyłka

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe