Niezwykła ekspozycja w PROwizorium. Wystawa malarstwa "Niedopowiedziane- kontynuacje..." Anny Zawalich /14 czerwca-15 lipca 2022

  • 7 czerwca 2022, 16:06
  • Anna Karolkiewicz
Niezwykła ekspozycja w PROwizorium. Wystawa malarstwa "Niedopowiedziane-…
Anna Zawalich – prace tej artystki zobaczymy w Galerii PROwizorium. Na wernisaż tej niezwykłej wystawy zapraszamy już 14 czerwca (godz. 19:00), ale jeśli nie zdążycie na otwarcie, spokojnie, obrazy będziecie mogli zobaczyć jeszcze do 15 lipca.

Studentka III roku Edukacji Artystycznej w zakresie sztuk plastycznych na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach. Od momentu rozpoczęcia studiów twórczość artystki opiera się na poszukiwaniu środków wyrazu emocji i uczuć pojawiających się w życiu każdego człowieka. Tematem jej prac głównie są samotność, niepewność i smutek, które zostają ukazane pod postacią kobiety w sposób delikatny, subtelny, z cząstką tajemnicy.

Artystka tworzy w technice mieszanej. Kolorystyką przewodnią jej prac jest biel, beż oraz błękit i granat.

We wrześniu 2021 rok w Domu Pracy Twórczej „Reymontówka" w Chlewiskach miała miejsce jej pierwsza wystawa malarstwa pt,, Niedopowiedziane'', a jesienią 2021 roku jeden z jej obrazów pt „Retrospekcja końca" stał się okładką serii książek Studium pedagogicznego Wydawnictwa Naukowego UPH. Od 2019 roku jest także członkiem koła naukowego „Edu Art".

Zapraszamy na wernisaż wystawy Anny Zawalich 14 czerwca 2022 roku o 19:00 w Galerii PROwizorium (Łukowski Ośrodek Kultury, ul. ks. kard. St. Wyszyńskiego 20, 21-400 Łuków).

Anna Karolkiewicz

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe