"WESOŁE NUTKI" Łuków 2022 [OŚWIADCZENIE]

  • 5 czerwca 2022, 12:09
  • Grzegorz Skwarek
"WESOŁE NUTKI" Łuków 2022 [OŚWIADCZENIE]
Oświadczenie Łukowskiego Ośrodka Kultury w sprawie unieważnienie części głosów oddanych podczas głosowania internetowego na Nagrodę Publiczności IV Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Łukowie. 

Po dokonaniu analizy adresów IP w korelacji z czasem oddawania głosów, stwierdzono w kilku przypadkach użycie oprogramowania, które drastycznie (nawet o kilka tysięcy) zwiększało liczbę oddanych głosów na danego wykonawcę. Łukowski Ośrodek Kultury ma prawo i obowiązek dołożyć wszelkich starań do stworzenia optymalnych warunków przeprowadzenia konkursu, tak by każdy z uczestników miał gwarancję równych szans i obiektywnej oceny swej pracy, z czego wynikła decyzja o unieważnieniu tej części głosów, co do których nie było wątpliwości, że są wynikiem ingerencji w system głosowania. Podjęto też decyzję, że w następnej edycji Przeglądu zostanie zmieniony sposób wyłaniania laureata nagrody publiczności.

Dyrektor ŁOK 
Grzegorz Skwarek 

 

Grzegorz Skwarek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe