Julia Osiak otrzymała specjalną nagrodę! Gratulacje dla naszej laureatki.

  • 14 czerwca 2022, 15:37
  • Sławomir Żyłka
Julia Osiak otrzymała specjalną nagrodę! Gratulacje dla naszej laureatki.
Reprezentująca Łukowski Ośrodek Kultury Julia Osiak została laureatką 55. Wojewódzkiego Turnieju Poezji Dziecięcej. Nasza recytatorka otrzymała specjalną nagrodę.

W sobotę 11 czerwca 2022r. w Młodzieżowym Domu Kultury „Pod Akacją” w Lublinie odbył się Koncert Laureatów  55. Wojewódzkiego Turnieju Poezji Dziecięcej. Jak informowaliśmy w maju Julia Osiak z Łukowskiego Ośrodka Kultury znalazła się w gronie 10 laureatów wyłonionych z 69 recytatorów z województwa lubelskiego. Koncertowi Laureatów przysłuchiwało się Jury, które Julii przyznało Nagrodę Specjalną dla Najlepszego Recytatora w kategorii wiekowej klasy IV-VI. Ogromne gratulacje!!! 55. Wojewódzki Turniej Poezji Dziecięcej odbył się pod honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty.

Sławomir Żyłka

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe