Miasto Łuków: Wraca linia Ł1 komunikacji miejskiej

  • 23 czerwca 2022, 10:32
  • Tomasz Goławski UM
Miasto Łuków: Wraca linia Ł1 komunikacji miejskiej
Od soboty 25 czerwca na ulice Łukowa ponownie wyjadą autobusy komunikacji miejskiej, które kursować będą nad zalew Zimna Woda. Uwaga! Przebieg linii Ł1 został zmodyfikowany względem roku ubiegłego! Autobusy wciąż kursować będą 7 dni w tygodniu.

Pierwszy kurs linii Ł1 zaplanowano o godz. 8:35 w tygodniu (lub o godz. 8:30 w soboty i o godz. 9.30 w niedziele) z przystanku przy kościele Brata Alberta. Następnie pojazdy PKS w Łukowie S.A. kursować będą ulicami: Wereszczakówny, Kiernickich, 700-lecia, Partyzantów, Wyszyńskiego, Piłsudskiego, Al. Kościuszki, Konarskiego, Jana Pawła II, Popiełuszki, Al. Wojska Polskiego, Wiatraki, Zimna Woda, Turystyczna, Wypoczynkowa, by wysadzić finalnie pasażerów na terenie zmodernizowanego kompleksu rekreacyjnego.

Powyższa trasa jest nieco inna niż w ubiegłym roku, gdyż autobusy kursujące nad zalew, będą przemieszczały się przez centrum miasta przez ul. Piłsudskiego, a nie po ulicy Międzyrzeckiej i 11 Listopada. Przejazd podobnie jak w ubiegłym roku ma trwać ok. pół godziny, a ostatni odjazd z zalewu Zimna Woda zaplanowano na godz. 21.00 (od poniedziałku do piątku) lub o 22.00 (w weekendy).

Ponadto wciąż od poniedziałku do piątku kursować będą linie Ł2 (Wereszczakówny - Dworzec PKP) i Ł3 (Łapiguz - Farfak).

Tomasz Goławski UM

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe