Wakacje ŁOK 2022: turnus II [FOTO]

  • 12 lipca 2022, 15:08
  • Tomasz Kanadys
Wakacje ŁOK 2022: turnus II [FOTO]
Zapraszamy do śledzenia codziennej relacji z II turnusu Wakacji ŁOK 2022 (11-15 lipca 2022).

W poniedziałek 11 lipca 2022 roku rozpoczął się II turnus dla dzieci uczęszczających na zajęcia Wakacje ŁOK 2022.

To był Dzień Sportowca. W programie tego dnia znalazły się m.in.: zajęcia integracyjne, zajęcia sportowe z Best Gym Łuków, spotkanie z policjantami oraz konkursy sportowe z nagrodami. Na zakończenie zajęć było słodko i smacznie. To był czas na lody i watę cukrową, czyli to co dzieci lubią najbardziej:)

We wtorek 12 lipca 2022 roku miał miejsce 2 dzień dla dzieci z II turnusu uczęszczających na zajęcia Wakacje ŁOK 2022.

To był Dzień Kucharza. Uczestnicy zajęć przygotowali pyszne kanapki, szaszłyki owocowe oraz koktajle owocowe, które potem ze smakiem wszyscy zjedli. Dodatkową atrakcją były warsztaty chemiczne „Wodorosty od kuchni” w wykonaniu Eksperymenty Czary Mary. Było fantastycznie :)

W środę 13 lipca 2022 roku miał miejsce 3 dzień dla dzieci z II turnusu uczęszczających na zajęcia Wakacje ŁOK 2022.

To był Dzień Artysty. Uczestnicy zajęć spędzili twórczo czas, biorąc udział w warsztatach plastycznych, muzycznych oraz integracyjnych, które poprowadzili instruktorzy Łukowskiego Ośrodka Kultury.

W czwartek 14 lipca 2022 roku miał miejsce 4 dzień dla dzieci z II turnusu uczęszczających na zajęcia Wakacje ŁOK 2022.

To był Dzień Indiański w Krainie Wielkiej Wody. Uczestnicy zajęć skonstruowali wigwamy oraz własne plemienne ozdoby. Następnie podzieleni na 4 plemienia wzięli udział w grze terenowej, gdzie m.in. musieli wymyślić sobie własną indiańską nazwę, ujeżdżać dziką świnię, strzelać do celu, rozpoznać trop różnych zwierząt oraz odnaleźć ukryty skarb. Każde plemię, które ukończyło wszystkie zadania, udało się na ognisko by odpocząć, upiec i zjeść kiełbaskę :) Howgh!

W piątek 15 lipca 2022 roku miał miejsce 5 i ostatni dzień dla dzieci z II turnusu uczęszczających na zajęcia Wakacje ŁOK 2022.

To był Dzień Filmowy. Uczestnicy zajęć obejrzeli w Kinie Łuków bajkę „Minionki: Wejscie Gru”. Następnie wzięli udział w różnych zabawach i konkursach zorganizowanych przez instruktorów Łukowskiego Ośrodka Kultury.

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (599)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe