Powiat Łukowski: Święto Miodów Ziemi Łukowskiej 2022 /7 sierpnia 2022

  • 15 lipca 2022, 13:42
  • Tomasz Kanadys
Powiat Łukowski: Święto Miodów Ziemi Łukowskiej 2022 /7 sierpnia 2022
W niedzielę 7 sierpnia 2022 roku w Ławkach k. Łukowa odbędzie się „Święto Miodów Ziemi Łukowskiej 2022″. Łukowski Ośrodek Kultury po raz kolejny jest jednym ze współorganizatorów tego wydarzenia.

Uroczystość rozpocznie się o godz. 12:00 Mszą Świętą w Kościele pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Gręzówce. Następnie wszyscy uczestnicy przejadą do Ławek, gdzie organizatorzy zapraszają na imprezę plenerową. W programie miodowego święta przewidziano m.in. koncert Orkiestry Dętej ze Stoczka Łukowskiego, występy zespołów ludowych, występ Dziecięcego Zespołu Regionalnego „Kropelki Rosy”, konkursy z nagrodami, możliwość zakupu książek i sprzętu do gospodarki pasiecznej oraz różnych odmian miodów i innych produktów pszczelich.

Relację na żywo z tego wydarzenia przez cały dzień będzie można oglądać w programie „Lato z TVP 3 Lublin” na antenie ogólnopolskiej. Patronat honorowy nad imprezą objęli: Prezes ARiMR – Halina Szymańska oraz Marszałek Województwa Lubelskiego – Jarosław Stawiarski.

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe