Spotkanie autorskie Hanny Zachoszcz [FOTO]

  • 15 lipca 2022, 18:36
  • Agnieszka Knapik-Bilska
Spotkanie autorskie Hanny Zachoszcz [FOTO]
Hanna Zachoszcz, autorka książki pt. „Wstań i idź dalej!” gościła w Łukowskim Ośrodku Kultury. Spotkanie autorskie  połączone z mini warsztatami, odbyło się 15 lipca w Galerii PROwizorium Łukowskiego Ośrodka Kultury. 

Hanna Zachoszcz – mieszkanka Powiatu Łukowskiego. Służbę ludziom postrzega jako swoje ziemskie powołanie. Doradca zawodowy, andragog, coach. Wydanie książki jak twierdzi autorka: „nigdy nie było moim marzeniem jednak pragnienie przekazania ludziom tego, co tak naprawdę ważne i wartościowe w życiu, sprawiło, że w latach 2020 - 2022 jak dotychczas powstały trzy książki pt.: „Połowa drogi... dotyk Boga”, „Połowa drogi... ta jedna relacja” i najnowsza: „Wstań i idź dalej!”. Książki te zostały wydane przez: POMOC – częstochowskie Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa.

W programie spotkania uczestnicy mieli możliwość nawiązania relacji ze sobą, poprzez wprowadzające do tematyki najnowszej książki" Wstań i idź dalej" Dopełnieniem spotkania była filiżanka kawy i możliwość rozmowy zarówno z autorką, jak i z innymi uczestnikami spotkania.

Agnieszka Knapik-Bilska

Zdjęcia (46)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe