Wakacje ŁOK 2022: turnus III [FOTO]

  • 18 lipca 2022, 21:13
  • Tomasz Kanadys
Wakacje ŁOK 2022: turnus III [FOTO]
Zapraszamy do śledzenia codziennej relacji z III turnusu Wakacji ŁOK 2022 (18-24 lipca 2022).

W poniedziałek 18 lipca 2022 roku rozpoczął się III turnus dla dzieci uczęszczających na zajęcia Wakacje ŁOK 2022. To był Dzień Sportowca. W programie tego dnia znalazły się m.in.: zajęcia integracyjne, zajęcia sportowe z Best Gym Łuków, spotkanie z policjantami oraz konkursy sportowe z nagrodami. Na zakończenie zajęć było słodko i smacznie. To był czas na lody i watę cukrową, czyli to co dzieci lubią najbardziej :)

We wtorek 19 lipca 2022 roku miał miejsce 2. dzień dla dzieci z III turnusu uczęszczających na zajęcia Wakacje ŁOK 2022.

To był Dzień Kucharza. Uczestnicy zajęć przygotowali pyszne kanapki, szaszłyki owocowe oraz koktajle owocowe, które potem ze smakiem wszyscy zjedli. Dodatkową atrakcją były warsztaty chemiczne „Wodorosty od kuchni” w wykonaniu Eksperymenty Czary Mary. Było fantastycznie :)

W środę 20 lipca 2022 roku miał miejsce 3 dzień zajęć dla dzieci z III turnusu uczęszczających na Wakacje ŁOK 2022.

To był Dzień Artysty. Uczestnicy zajęć spędzili twórczo czas, biorąc udział w warsztatach wokalnych, plastycznych oraz muzycznych, które poprowadzili instruktorzy Łukowskiego Ośrodka Kultury.

W czwartek 21 lipca 2022 roku miał miejsce 4 dzień zajęć dla dzieci z III turnusu uczęszczających na Wakacje ŁOK 2022.

To był Dzień Indiański w Krainie Wielkiej Wody. Uczestnicy zajęć podzieleni na 5 plemion wzięli udział w grze terenowej, gdzie m.in. musieli wymyślić dla siebie i plemienia indiańskie nazwy, ujeżdżać dziką świnię, strzelać do celu, rozpoznać trop różnych zwierząt oraz odnaleźć ukryty skarb. Każde plemię, które ukończyło wszystkie zadania, udało się na ognisko by odpocząć, upiec i zjeść kiełbaskę. Następnie dzieci skonstruowały wigwamy oraz własne plemienne ozdoby. Howgh!

W piątek 22 lipca 2022 roku miał miejsce 5 dzień zajęć dla dzieci z III turnusu uczęszczających na Wakacje ŁOK 2022.

To był Dzień Turysty. Uczestnicy zajęć udali się do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. Tam spotkali dinozaury, różne zwierzęta oraz obejrzeli film w Kinie Emocji Cinema 5D. To był bardzo gorący dzień, pełen niezapomnianych wrażeń oraz ostatni podczas tegorocznych Wakacji ŁOK 2022. Zapraszamy na Ferie Zimowe ŁOK 2023!!!

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (585)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe