Festiwal Kina Moralnego Spokoju / 20 sierpnia-25 września 2022

  • 2 sierpnia 2022, 10:56
  • Olimpia Kucharska
Festiwal Kina Moralnego Spokoju / 20 sierpnia-25 września 2022
Już w sierpniu startuje nowe, niecodzienne wydarzenie filmowe w Łukowskim Ośrodku Kultury. Festiwal Kina Moralnego Spokoju to wyjątkowy cykl pokazów plenerowych.

Przez cały sierpień i wrzesień będziecie mieli okazję zobaczyć  najbardziej wartościowe, wybrane produkcje zarówno polskiego jak i zagranicznego kina. Takiego wydarzenia w Łukowie jeszcze nie było. Niecodzienne filmy pokażemy w nieoczywistym miejscu. Seanse odbędą się na naszym parkingu ŁOK, a na wszystkich widzów, czekać będą wygodne leżaki – oczywiście w zależności od pogody.

W programie najlepsze filmy tego gatunku:

20.08 - Nietykalni - Oliviera Nakache'a i ÉricaToledana
21.08 - Chrzest - Marcina Wrony
27.08 - Amator - Krzysztofa Kieślowskiego
28.08 - Zielona mila - Franka Darabonta
10.09 - Przypadek - Krzysztofa Kieślowskiego
11.09 - Dotknięcie Anioła - Marka Pawłowskiego
17.09 - Jak Bóg da - EdoardaFalcone
18.09 - Cudowny chłopak -Stephena Chbosky
24.09 - Podaj dalej - Mimi Leder
25.09 - Sala samobójców - Jana Komasy

*Wszystkie festiwalowe seanse rozpoczynają się o godz. 20:00

Ale nasz Festiwal Kina Moralnego Spokoju to nie tylko same seanse filmowe. Każdemu z pokazów towarzyszyć będą specjalnie przygotowane dla naszych widzów i fanów gatunku – spotkania z ekspertami, od których dowiemy się nieco więcej o tematyce poruszanej w filmach. To w ramach cyklu towarzyszącemu naszemu festiwalowi - "Letniej strefie recepcji i percepcji". Każde ze spotkań będzie transmitowane na antenie Katolickiego Radia Podlasie, a także dostępne na naszym kanale YouTube.

Gorąco zapraszamy na najciekawsze wydarzenie filmowe roku - Festiwal Kina Moralnego Spokoju (20.08 - 25.09).

Wydarzenie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Olimpia Kucharska

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe