Kacper Siwiak z Łukowskiego Ośrodka Kultury wygrywa w finale XII Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego „Przebudzeni do Życia” w Bielsku-Białej !!! [Wideo]

  • 23.05.2018, 19:34 (aktualizacja 18.06.2018 13:09)
  • Sławomir Żyłka
Kacper Siwiak z Łukowskiego Ośrodka Kultury wygrywa w finale XII Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego „Przebudzeni do Życia” w Bielsku-Białej !!! [Wideo]
Niedawno informowaliśmy o wygraniu przez Kacpra Siwiaka eliminacji powiatowych w ŁOK konkursu recytatorskiego „Przebudzeni do Życia”, a następnie o wygraniu przez naszego zdolnego recytatora eliminacji wojewódzkich w Lublinie i tym samym nominacji na ogólnopolski finał do Bielska-Białej.

Finałowe przesłuchania XII Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego „Przebudzeni do Życia” odbyły się w dniach 18-20 maja 2018 roku w sali teatru Banialuka w Bielsku-Białej. W piątek miały miejsce warsztaty dla wszystkich uczestników konkursu prowadzone przez przewodniczącego jury Jana Zdziarskiego, w sobotę odbyły się przesłuchania konkursowe, warsztaty dla uczestników konkursu prowadzone przez aktora Włodzimierza Pohla, ogólne spotkanie z jurorami oraz indywidualne konsultacje, natomiast w niedzielę spektakl teatralny oraz koncert laureatów i wręczenie nagród dla laureatów XII Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego „Przebudzeni do Życia” w Bielsku-Białej.
W finałowych prezentacjach konkursu wzięło udział 22 wykonawców, laureatów wojewódzkich eliminacji tego konkursu recytatorskiego.
Komisja oceniająca w składzie:
- Jan Zdziarski - wiceprezes Zarządu Głównego Towarzystwa Kultury Teatralnej, długoletni wykładowca Akademii Teatralnej w Warszawie;
- Halina Kubisz-Muła - instruktor teatralny z Bielska-Białej;
- Włodzimierz Pohl - aktor Teatru Lalek Banialuka w Bielsku-Białej,
po uważnym wysłuchaniu i obejrzeniu konkursowych prezentacji przyznała cztery nagrody ex aequo za I miejsce. Jedną z tych 4 nagród uhonorowany za swój występ został Kacper Siwiak reprezentujący Łukowski Ośrodek Kultury. Instruktorem Kacpra jest Sławomir Żyłka, który z powodzeniem prowadzi zajęcia recytatorskie i teatralne w ŁOK.

Prezentujemy Państwu kilka zdjęć Kacpra zrobionych po powrocie do Łukowa wraz ze swym instruktorem ds recytacji ŁOK Sławomirem Żyłką oraz dyplom. Serdecznie gratulujemy takiego sukcesu!!!

Sławomir Żyłka

Zdjęcia (8)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe